Wyłącznik Ciśnieniowy

Wyłącznik ciśnieniowy służy do kontroli pracy kompresora ciśnieniowego. Reguluje on poziom ciśnienia i pracę kompresora. Wyłącznik ciśnieniowy automatycznie wyłącza kompresor, gdy ciśnienie osiągnie odpowiedni poziom i włącza go ponownie, gdy wartość ciśnienia spadnie. Nasz sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów do kompresorów najwyższej jakości. Sprawdź ofertę wyłączników ciśnieniowych.

 

Wszystkie kompresory i sprężarki posiadają wiele elementów, bez których nie jest możliwe ich prawidłowe funkcjonowanie. Jednym z nich jest wyłącznik ciśnieniowy, który służy do wyłączania urządzenia w momencie, gdy osiągnie się górną wartość ciśnienia. Wszystkie oferowane przez nas elementy posiadają odpowiednie atesty dopuszczające je do użytku.

 

Nasz asortyment zawiera nie tylko kompletne zestawy gotowe do montażu, ale także podzespoły takie jak: membrany, odpowietrzniki, węże oraz zawory odpowietrzające. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz fachową obsługę. Każdy wyłącznik ciśnieniowy znajdujący się w naszym sklepie ma roczną gwarancję, a to daje dużą pewność działania.

 

W razie braku jakiegokolwiek produktu w magazynie, prosimy o kontakt z nami w celu zamówienia i ustalenia szczegółów dostawy oraz warunków gwarancyjnych. Zapewniamy dostawę w ciągu kilku dni roboczych oraz preferencyjne rabaty dla stałych klientów.

 

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.